V rámci veletržního dne funguje naše "virtuální veletržní měna" Žralok - což jsou malé samolepky, které budete sbírat. U vstupu dostanete Průvodce veletrhem - brožurku, ve které je soutěžní arch. Každý arch má dvě části. Část A, kterou vhodíte s 1-5 Žraloky (podle toho, o kterou cenu chcete hrát) do slosovacího boxu, a druhou část B, kterou si ponecháte pro ověření, že jste skutečně vítězem. Na každém stánku můžete získat svého Žraloka a tím si otevřít cestu do slosování o zajímavé ceny.

Budeme potřebovat vaše osobní data?

Ne, vítěze soutěže určí výhradně UNIKÁTNÍ ČÍSLO slosovacího archu A a prokáže druhá polovina soutěžního archu B. Chceme, abyste se cítili v pohodě a nechceme vás vyvádět z vaší komfortní zóny. Žádná osobní data nesbíráme a nepotřebujeme.

Pokud se ale rozhodnete, že se vám naše služby v rámci projektu iKariéra.cz líbí, a že chcete být zaměstnavatelům blíže, máme pro vás řešení. Můžete se zaregistrovat přímo na pracovní portál IAESTE ČR, který se nazývá iKariéra.cz. Najdete tam nabídky všech zaměstnavatelů, se kterými spolupracujeme. Pak stačí jednoduše začít sledovat vybrané zaměstnavatele a jejich nabídky vám systém může po nastavení automaticky odesílat na vámi zaregistrovaný uvedený email. Službu lze kdykoliv ukončit a zrušit.

A jak vyberme vítěze jednotlivých soutěží?

Vždy po půlhodině budeme losovat čísla archů, které budou vítězná. Pozor, pokud bude losována cena za 4 Žraloky, musí mít vítězný arch nejméně 4 Žraloky, aby na cenu dosáhnul. V takovém případě je nejlepší odevzdat arch s pěti žraloky - pak dosáhnete na všechny soutěže. Pokud se do 15 minut nepřihlásí vítěz o cenu, tato přechází do dalšího kola slosování.

Začínáme prvním losováním v 10:00 hodin. Ceny, které nebudou předány do 10:15 se automaticky posouvají do dalšího kola, čímž se zvyšuje šance ostatních na výhru. Slosování bude probíhat vždy na stánku IAESTE.

10:45 Vyhlášení 1. kola výzev a soutěží, předání do 11:00
12:45 Vyhlášení 2. kola výzev a soutěží, předání do 13:00
13:30 Vyhlášení 3. kola výzev a soutěží, předání do 13:45

14:30 Vyhlášení finálního kola výzev a soutěží, losujeme o vše, co patřilo do předchozích kol, dokud ceny nerozdáme.

Jako pozvánku na veletrh jste dostali malý rach s jedním Žralokem a ten můžete v rámci veletržního dne ihned vyměnit za malinovku, Kofolu nebo kávu.

Také za velký soutežní arch si můžete některé služby okamžitě pořídit. Například, pokud máte zájem o služby vizážistky, stačí vám 3 Žraloci. Na stánku našich vizážistek odevzdáte tedy velký arch se třemi Žraloky a jste v pořadí. Stejně tak tomu je u našeho profi fotografa, ten stojí 5 Žraloků a tím se zařadíte do pořadí na vaši profi CV fotku. Tím, že se domluvíte na přibližný čas, můžete zajít na další akce na veletrhu, navštívit zaměstnavatele, kteří vás zaujali a vzít výzvy, které chcete zdolat!

Každý student může využít libovolného počtu soutěžních archů.

IAESTE si vymezuje právo rozdat ceny a odměny pouze do výše uvedené v soutěžích či limitů počtů jednotlivých kusů zboží, tedy: 150 litrů Kofola, 60 litrů malinovka, Semtex a 300 káv. Na získání těchto odměn nad rámec uvedených limitů není žádný právní nárok. Nároky na nepřevzaté ceny a odměny zanikají 3. dubna 2024 v 17:00 hodin ukočením Veletrhu pracovních příležitostí iKariéra. Vítěz výzvy nebo výherce v soutěži převzetím předmětné ceny souhlasí s uveřejněním fotografie o převzetí a s jejím využitím k dalším marketingovým účelům IAESTE a společnosti, která výhru nebo soutěž vyhlásila a předala.