Hledáme

Hledáme ty, kteří chtějí dostat šanci již během studia nebo po něm nastartovat svou kariéru ve společnosti, jež je na trhu téměř 30 let a čítá přes 300 zaměstnanců. Můžeme vám nabídnout pozice jako IT developer, IT aplikační specialista, IT support specialista, QA/Tester a mnohé další.  

 

Nabízíme

Budeš pracovat na projektech digitální bezpečnosti v soukromých firmách a státních organizacích. Pronikneš do světa autentizace a autorizace. Budeš vyvíjet systémy pro bezpečný přístup uživatelů do internetového bankovnictví a aplikací na mobilu.
Staneš se odborníkem na elektronické platby. Implementuješ systémy, které umožňují bezkontaktní platby v obchodech, v MHD nebo na parkovištích.

Průběh výběrového řízení

Po Tvojí odpovědi na inzerát se Ti naše HR oddělení do 5 pracovních dní ozve a pokud nás zaujmeš, domluvíme si první online setkání. Na tom se pobavíš s členem HR týmu a s Tvým potencionálním nadřízeným. Někdy si plácneme hned po prvním setkání, u některých pozic Tě pozveme ještě osobně do firmy kde doladíme detaily. Když se dohodneme, čeká Tě už jen podepsání smlouvy a ondboarding.

Kontakt

Zuzana Rakušanová
HR Specialist
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 731228300

MONET+, a. s.
Za Dvorem 505
763 14 Zlín
Česká republika


www.facebook.com/monetplus
www.linkedin.com/company/monetplus
www.monetplus.cz