Hledáme

Jsme v srdci trhu rychloobrátkového zboží, kde není žádný den stejný, a my hledáme někoho, kdo se toho nezalekne a kdo se spolu s námi chopí příležitostí být součástí něčeho většího. Něčeho, co se dotýká životů lidí po celém světě, a to díky našim oblíbeným produktům jako jsou Milka, Cadbury, Oreo nebo naše místní lovebrandy Zlaté Polomáčené a Tatranky.

Požadujeme

Možnosti uplatnění u nás jsou skutečně široké - od analytických pozic, přes projekty až po výrobu. Pošlete nám životopis a my se podíváme, jaká pozice by pro vás byla nejvhodnější. :-)

Nabízíme

Nabízíme našim zaměstnancům řadu atraktivních benefitů. Nejenže pravidelně zvyšujeme mzdy, ale také oceňujeme vynikající výkony pomocí finančních bonusů, přispíváme na důchodové pojištění a podporujeme kulturu, sport a zdraví. Tyto a další výhody zjistíte v detailním inzerátu a během osobního pohovoru.

Průběh výběrového řízení

V případě vašeho zájmu nejdříve kontaktujte Janu Páclovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), která bude váš první kontakt. Společně s ní si projdete vaše vzájemné představy a  rozhodnete o tom, která pozice vám bude nejvíce sedět. O pracovních nabídkách se také můžete dozvědět na našich oficiálních webových stránkách https://mondelez.jobs.cz/

Kontakt

Denisa Vlachopulosová
Events and Benefits Coordinator
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420775658675

Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.
K Celnici 277/27
747 73 Opava – Vávrovice
Česká republika

https://mondelez.jobs.cz/
https://www.facebook.com/nejsladsiprace/
www.linkedin.com/company/mondelezinternational
www.mondelezinternational.com