Pro celou skupinu Brose pracuje přes 25 000 zaměstnanců v  65 pobočkách ve 24  zemích.

Brose CZ je významným a stabilním zaměstnavatelem v Moravskoslezském a Zlínském kraji a dohromady v ČR zaměstnáváme téměř 3 000 zaměstnanců. V Kopřivnici vyrábíme a vyvíjíme sedadlové struktury, elektrické motory/pohony a   v Rožnově pod Radhoštěm zámky bočních a zadních dveří. V  Ostravě se nachází nové Centrum sdílených služeb Brose, které zajišťuje pro oblast Evropy centrální funkce, jakými jsou controlling, centrální IT, nákup a finance. Toto centrum tvoří páteřní síť pro zajištění odborných služeb pro ostatní závody a  lokace skupiny.

Hledáme

Hledáme ambiciózní studenty či absolventy, kteří mají zájem pracovat pro dynamickou a moderní společnost, chtějí se rozvíjet, umí komunikovat v cizím jazyce, dokáží dosáhnout svých cílů a prosadit se a být tak přínosem pro některý z našich rostoucích týmů.  Nabízíme také možnost mezinárodní spolupráce na nových projektech.

Nabízíme

Studenti VŠ mohou absolvovat odborné stáže či praxe včetně možnosti zpracování diplomových prací. Také nabízíme možnost práce při studiu na částečný úvazek s možností home office.
Pro absolventy máme pracovní uplatnění na HPP v technických, IT a ekonomických oborech na mezinárodní úrovni.

Průběh výběrového řízení

Když nám pošlete Vaše CV, spojí se s Vámi telefonický náš recruiter, ověří pár informací a popíše Vám nabízenou pozici. Pokud Váš profil odpovídá požadavkům, sjedná s Vámi osobní pohovor/rozhovor s personalistou a vedoucím týmu, na kterém proberete jaké očekávání jsou na obou stranách, náplň práce, cizí jazyk, sebeprezentace. Pokud nastane shoda na obou stranách stane se z Vás náš kolega.

Kontakt

Michaela Tomečková
Personalista
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 778 488 139

Brose CZ spol. s.r.o.
Průmyslový park 302
742 21 Kopřivnice
Česká republika

www.ikariera.cz/cz/companies/detail/497
www.facebook.com/brose.koprivnice.roznov
www.linkedin.com/company/brose
www.brose.cz

Aktuální nabídka pozic na portále iKariera.cz