Všechny zaměstnance Amazonu po celém světe spojuje snaha o naplnění očekávání zákazníků a usnadnění jejich životů – ať už jsou kýmkoliv (např. spotřebiteli, majiteli firem, tvůrci obsahu, nebo prodejci). Společně budujeme budoucnost prostřednictvím inovativních produktů, služeb nebo nápadů.  

Dejte nám o sobě vědět!

V Amazonu si vážíme individuálního vyjádření, respektujeme různé názory a spolupracujeme na vytvoření kultury, kde každý z nás může přispět k dílu. Naše jedinečné zázemí a vize posilují naši schopnost dosáhnout poslání Amazonu – být nejvíce zákaznicky orientovanou společností na světě.

Hledáme

S několika logistickými centry (Fulfillment Centers FC) a distribučními centry (Delivery Stations) po celém světě roste Amazon tempem, které vyžaduje, abychom do naší společnosti přivedli ty nejlepší talenty, kteří nám pomohou tvořit dějiny.
Hledáme absolventy vysokých škol na pozice Manažer logistiky, IT inženýry, Manažery technického oddělení a HR partnery, kteří by se připojili k naší distribuční a provozní síti po celé České republice. Potenciální kandidáti by měli být pozitivní, motivovaní a mít správnou kombinaci vůdčích schopností a obchodního cítění. Jedná se o trvalý pracovní poměr od prvního dne.

Nabízíme

Nabízíme řadu benefitů, které mohou podpořit jak vás samotné, tak vaše rodinné příslušníky, včetně vašich partnerů a dětí. Příkladem je zajištění zdravotní péče od prvního dne.
Nabízíme:

  • konkurenční plat
  • bonusy
  • 5 týdnů dovolené každý rok
  • dotovaná jídla
  • bezplatnou autobusovou dopravu z mnoha míst
  • příležitost profesního růstu ve velmi dynamickém, rozmanitém a inkluzivním prostředí

Kontakt

Karolina Ferfet
Recruiter
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+352 621 610 331

Amazon Operations
K Amazonu 235
252 61 Dobrovíz
Česká republika

www.ikariera.cz/cz/companies/detail/441
www.linkedin.com/company/amazon
www.amazon.jobs/en/landing_pages/prace

Aktuální nabídka pozic na portále iKariera.cz