Máš-li chuť zkusit „vyšívat“ software, který mění svět, mrkni na vysivame.software! Anebo na projekty, které za sebou mají úspěšný release.

Hledáme

Hledáme studenty i absolventy s otevřenou myslí a zápalem pro technologie. Chtějí zkusit stáž v týmu na reálném projektu?
Pak se nám ozvi. Budou se ti věnovat a mentorovat tě naši nejlepší programátoři.

Požadujeme

Technické znalosti některých programovacích jazyků a frameworků: C#, C++, Java, .NET, ASP.NET, Angular, Python (odvíjí se od pozice a práce pro klienta).
Obecně se hodí znalost databází Oracle DB, MS SQL, MySQL, znalost SQL, Entity Framework, LINQ, NUnit, zkušenosti s WPF, znalost source control (SVN, Git nebo RTC), znalost agilních metodik vývoje SW aj.

Nabízíme

Nabízíme přátelskou firemní kulturu a nové příležitosti v kariérním růstu. Své zkušenosti nedržíme pod zámkem. Rádi se o ně podělíme. Pojď k nám na stáž, anebo až odpromuješ vyšívej s námi na špičkových věcech.

Průběh výběrového řízení

Ať už se hlášíš na hlavní pracovní poměr, anebo na stáž, vždy se ti ozveme do 5 pracovních dnů, abys věděl/a že jsme tvé CV přijali.
V případě stáže ti pošleme k vypracování úkol, který vymýšlí naši programátoři - potřebujeme si ověřit tvé technické znalosti.
Ať si povedeš jakkoli, vždy ti dáme zpětnou vazbu. U HPP technické znalosti posuzujeme až při pohovoru.

https://bit.ly/nebojte-se-ukolu

Kontakt

Nikola Polášková
HR specialist
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 736 297 813

Edhouse s.r.o.
Vavrečkova 7074
760 01 Zlín
Česká republika


www.facebook.com/edhouse.cz
www.linkedin.com/company/edhouse-s-r-o-
www.edhouse.cz

Aktuální nabídka pozic na portále iKariera.cz