Spolupráce se studenty je pro nás důležitá. Budujeme tím odborné know-how v oblasti mentorování a adaptace na pracovní prostředí, což nám umožňuje efektivně integrovat nové členy do našeho týmu na plný úvazek. Práce se studenty je pro nás také příležitostí podnítit jejich podnikavost už během studia.

Hledáme

Hledáme studenty i absolventy s otevřenou myslí a zápalem pro technologie. Důležitá je pro nás také znalost anglického jazyka. Technické znalosti ověřujeme pomocí praktického (programovacího) úkolu − ten zasíláme e-mailem, a na jeho splnění dáváme týden. Úspěšné řešitele zveme k osobnímu setkání.

Požadujeme

Znalost některého z programovacích jazyků a frameworků: C#, C++, Java, .NET, ASP.NET, Angular, Rust, anebo Python (odvíjí se od pozice a práce pro klienta). Obecně se hodí znalost databází Oracle DB, MS SQL, MySQL, znalost SQL, Entity Framework, LINQ, NUnit, zkušenosti s WPF, znalost source control (SVN, Git nebo RTC), znalost agilních metodik vývoje SW apod.

Nabízíme

Finančně ohodnocené stáže pro studenty a studentky technických oborů, praxe či možnost napsání závěrečné práce.
Máš-li chuť zkusit „vyšívat“ na komplexních projektech z celého světa a stát se součástí stabilního týmu, mrkni se na vysivame.software! Anebo na projekty, které za sebou mají úspěšný release:

Průběh výběrového řízení

Jakmile pošleš na e-mail své CV, ozve se ti Nikola a zadá ti praktický (programovací) úkol. Výsledek úkolu kontroluje některý z našich techniků. Pokud nás tvé řešení a profil zaujmou ozveme se s pozváním k osobnímu setkání. Zpětnou vazbu ti dáme vždy. Vyrozumění ti dáme i v případě, že tvůj profil nebude odpovídat našim požadavkům.

https://bit.ly/nebojte-se-ukolu

Kontakt

Nikola Polášková
HR specialist
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 736 297 813

Edhouse s.r.o.
Vavrečkova 7074
760 01 Zlín
Česká republika

www.edhouse.cz/studenti/
www.facebook.com/edhouse.cz
www.linkedin.com/company/edhouse-s-r-o-/