Hledáme

Hledáme nové talenty! TATRA DEFENCE VEHICLE a.s. se rozrůstá a aktuálně máme otevřené pozice: Finanční kontroler, Projektový manažer Junior, a EMC specialista. Připojte se k nám a staňte se součástí týmu, který stojí za vývojem a výrobou obrněných vozidel. Hledáme osobnosti s vášní pro obranu a techniku, které jsou připraveny přijmout výzvy a přispět k našemu růstu.

Požadavky na uchazeče

Pro naše otevřené pozice hledáme kandidáty s technickým či ekonomickým vzděláním,dobrou znalostí angličtiny a orientací v MS Office. Důležité jsou samostatnost, zodpovědnost a týmový duch. Oceníme výborné komunikační a organizační schopnosti, orientaci na výsledek, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem. 

Nabízíme

Nabízíme širokou škálu benefitů včetně stravenkového paušálu, zvýhodněného tankování, 5 týdnů dovolené, sick days, možnost firemního mobilního tarifu pro rodinné příslušníky, odborné vzdělávání, příspěvky na jubilea, příspěvek na penzijní pojištění po roce působení, zdarma nápoje, pojištění odpovědnosti pro výrobní dělníky, odměny za loajalitu a sponzoring zaměstnanců.

Průběh výběrového řízení

V našem výběrovém řízení ke každému kandidátovi přistupujeme s individuálním přístupem, který zohledňuje specifika vybrané pozice. Naším cílem je nejen najít správného člověka na správné místo, ale také zajistit, aby celý proces byl pro kandidáty co nejpříjemnější.

TATRA DEFENCE VEHICLE a.s.
Dalibor Toncer
Projektový manažer senior
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+
420 733 157 130

Areál Tatry 1450/1
Kopřivnice
742 21
Česká republika

https://tatradv.cz/
https://www.facebook.com/tatradefencevehicle
https://linkedin.com/company/tatradv