Od svých sedmnácti let pracuji v renomované společnosti Miele, kde postupně získávám cenné zkušenosti, které mi pomáhají v mém profesním růstu. Nejprve jsem měl možnost zde absolvovat odbornou praxi během středoškolského studia a po ukončení střední školy jsem zde na dlouhodobé odborné placené stáži na pozici PLC programátora.


Miele je inovativní společnost, která se specializuje na výrobu kvalitních a moderních výrobků, v závodě Miele technika s.r.o. v Uničově jsou to nyní sušičky a myčky. Mám zde možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi a získávat nové zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace. Snažím se neustále zdokonalovat a nacházet nové způsoby, jak využít moderní technologie k vylepšení výrobních procesů. Baví mě pracovat s inteligentními systémy v automatizaci a těším se na to, co mě v této oblasti ještě čeká. Mou prací jsem velmi nadšený a jsem rád, že mohu svoji budoucnost spojit se značkou Miele.

 

Chcete vědět více o tom, jak nastartovat kariéru v Miele? Přijďte na náš stánek na veletrhu a podívejte se na naší aktuální nabídku zde.